Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Vyhledávání
Hanušovce nad Topľou
mesto Hanušovce nad Topľou
Hanušovce nad Topľou
mesto Hanušovce nad Topľou
Vytisknout

Modlitby za mesto, jeho predstaviteľov a náš enviropriestor

Modlitby za mesto, jeho predstaviteľov a náš enviropriestor

V utorok 15.9.2020 na sviatok Sedembolestnej Panny Márie sa už stalo tradíciou, že na hanušovskej kalvárii sa stretávajú duchovní všetkých troch majoritných cirkví v našom meste a spoločne sa za mesto, primátora, poslancov MsZ a ďalších jeho predstaviteľov a pracovníkov úradu modlia, ako aj za celý náš enviropriestor, prírodu a životné podmienky.

Tak sa stalo aj tohto roku s tou výnimkou, že tu z hanušovských duchovných boli prítomní iba pán farár rímskokatolíckej cirkvi Martin Telepun a evanjelickej cirkvi a.v. Martin Škarupa. Otec Pavol Seman, správca gréckokatolíckej farnosti, poslal prítomným zhromaždeným pozdrav, keďže bol ešte v karanténe. Ako hlavný celebrant slávnostnej sv. omše tu bol duchovný otec zo susedného Bystrého Branislav Polča. Počasie zhromaždeniu skutočne prialo, na všetkých sa zhora usmievalo horúce slnko.

Foto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta KrupováFoto: Agáta Krupová

Dátum vloženia: 16. 9. 2020 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 9. 2020 0:00
Autor: Mgr. Agáta Krupová

Matrika


Matrika

Elektronické služby


Elektronické služby

Virtuálna prehliadka


Virtuálna prehliadka

Partnerské mestá


Mapa