Miestne občianske poriadkové služby Hanušovce nad Topľou

Miestne občianske poriadkové služby Hanušovce nad Topľou

Kompostáreň na zhodnocovanie biologicky rozložiteľného odpadu v meste Hanušovce nad Topľou

Kompostáreň

SOCIÁLNE SLUŽBY

Sociálne služby

Virtuálna prehliadka

Kalendár vývozu TKO 2018

TKO 2018

Kalendár zberu odpadov 2018

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Aktuálne počasie

dnes, nedeľa 18. 11. 2018
zatazenosesnezenim 1 °C -7 °C
pondelok 19. 11. zatazenosesnezenim 1/-1 °C
utorok 20. 11. zatazenosesnezenim -3/-8 °C

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Počet osôb zapísaných v zoznamoch voličov 2 875
Počet voličov, ktorým boli vydané obálky 1 401
Počet odovzdaných obálok 1 400
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby mestského zastupiteľstva 1 373
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby primátora mesta

1 375

 

Poradie kandidátov na primátora mesta

Meno a priezvisko kandidáta Politická strana, hnutie alebo koalícia alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
1. PhDr. Štefan Straka NEKA 581
2. Martin Tkáč KDH, SaS, DS, OĽaNO 513
3. Mgr. Ján Čura NEKA 184
4. Ing. Ján Eštvaník SMER 64
5. Mgr., Ing. Ján Pivovarník, PhD. SNS 33

 

Kandidáti zvolení za poslancov mestského zastupiteľstva

Meno a priezvisko kandidáta Politická strana, hnutie alebo koalícia alebo nezávislý kandidát Počet pltných hlasov
1. Martin Tkáč KDH 583
2. RNDr. Hedviga Rusinková NEKA 506
3. Martin Ferko DS 490
4 MVDr. Ján Čurlík, PhD. DS 420
5. Jozef Varga NEKA 419
6. JUDr. Eva Knašinská KDH 406
7. Mgr. Ján Hanzo DS 399
8. Juraj Velebír SMER - sociálna demokracia 366
9. Jozef Knašinský KDH 358
10. Ing. Ladislav Babica KDH 317
11. Bc. Ján Voľanský KDH 309

 

Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov mestského zastupiteľstva

Meno a priezvisko kandidáta Politická strana, hnutie alebo koalícia alebo nezávislý kandidát Počet platných hlasov
1.

Stanislav Hricko

NEKA 308
2. Mgr. Ľuboš Sopoliga SaS, OĽaNO 300
3. Ing. Miloslav Kolesár DS 287
4. Mgr. Ľudmila Andrejková NEKA 284
5. Mgr. Ondrej Glod KDH 282
6. Mgr. Pavol Minár SNS 261
7. Anna Fáberová SZS 251
8. Ján Gašpar KDH 239
9. Ing. Ján Eštvaník SMER - sociálna demokracia 227
10. Ing. Anton Bernacký KDH 220
11. Ing. Pavel Džomek SPOLU - občianska demokracia 220
12. František Hlucho-Horvát SRK 217
13. Mgr. Ing. Ján Pivovarník, PhD. SNS 203
14. Mária Tkáčová SNS 201
15. Oleg Molitoris SZS 195
16. Ing. Ján Tešinský ÚSVIT 194
17. Ing. Michal Pohlod JEDNOTA - ľavicová strana Slovenska 192
18. Kvetoslav Bochnovič KDH 184
19. Miroslav Mucha ÚSVIT 177
20. Martin Hlucho-Horvát SRK 165
21. Peter Horvát SRK 151
22. Anton Onofrej SPOLU - občianska demokracia 144
23. Alexandra Kiňová SRK 140
24. Marek Maščuch SMER - sociálna demokracia 139
25. Petra Frintová SZS 136
26. Iveta Kovalčíková SMER - sociálna demokracia 134
27. Pavol Kolarčík KDH 126
28. Bc. Ján Drotár SNS 96